i errët

Lindita kap për gryke Oltin, mes lotësh në gjendje të rënduar largohet nga studio - Përputhen +40 

Shikime 599 mijë
84% 3 100 581

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALdesk Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Publikuar

 

21 Qer 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 1 510   
Zürcher
Zürcher 19 ditë më parë
Shife hunden e qimit haahah
Ylvije Malaj
Ylvije Malaj 21 ditë më parë
Mjer vajzat cfar babai kan se gruaja e ndau dhe kaq por per femijet eshte gjith jeten figure negative shembulli me i keq Pse martohen keto tipa
Sam Sung
Sam Sung 23 ditë më parë
Lindita nuk ka turp eshte nje femer e ulet
Vlora Vlora
Vlora Vlora 24 ditë më parë
Lindita ma burdellua ma femer e ulet turp
rage mp3
rage mp3 25 ditë më parë
Ajo po të ishte e mirë nuk e linte burri
Luli Osmani
Luli Osmani 27 ditë më parë
Aq te varfera janë keto femrat me kemisha nate me cica jashte ne studio Cfar familje duan te krijojne
LOYIZA LOYIZA
LOYIZA LOYIZA 27 ditë më parë
Lindita TI AMO JE PERFEKTE❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💋💋💋🔴🔴🔴
LOYIZA LOYIZA
LOYIZA LOYIZA 27 ditë më parë
LINDITA ESHTE SUPER GRUA E SINQERTE,, KY CIMI DHE OLTI JANE PLERA. LINDITA MOS JA VAR FARE ATYRE. MOS I ZGJDH,,, LINDITA❤❤❤❤❤❤❤❤❤👏👏👏👏👏👏👏
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku 27 ditë më parë
po ca njef ti moj kunadhe keqe lindita esht e drejtperdrejt
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku 27 ditë më parë
o per nji stop do blesh makin te re ik moj materjaliste e ndyr
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku 27 ditë më parë
ti cimi dukesh shum i hedhur kjo stela shum kunadhe jen te kundert ajo hizer
Debian
Debian 27 ditë më parë
Burri i mire se ndan gruja . deri sa keta qe jane te ndare ose kane vese kqija ose jane kurvare. Te ishin te mire i mbante gruja e su ndanin e aq me teper kur ka dhe femije ne mes si cift familje.
Burhan Haziri
Burhan Haziri 28 ditë më parë
Marre pertegjith nqfar gjendje kinira veq saper fam marre
Anjeza Marko
Anjeza Marko 28 ditë më parë
Emisjon kot fare
T-Jay Lato
T-Jay Lato 29 ditë më parë
Cimiiii Ose ndryshe per shoket Deadpool 😏😏
Vita Pasha
Vita Pasha 29 ditë më parë
Lindita je si yll ❤️❤️❤️
kristina k
kristina k Muaj më parë
Perse rrije ne ate emisjon o gomar djal kur ike ndjenjat tek ish gruaja🙈
Fitim Hasa
Fitim Hasa Muaj më parë
Na plasi trapi që preket lindita , apo ky leshi olti, na çatë trapin
anxhela ago
anxhela ago Muaj më parë
Olti qenka nje dhunus ordiner
anxhela ago
anxhela ago Muaj më parë
19:08 cthot ky i prapambeturi . Cna sillni keta kalamaq te prapambetur
Rudi Zavalina
Rudi Zavalina Muaj më parë
Ah sa mire ja bere o Olti 🤣🤣🤣
Aliasi Opaj
Aliasi Opaj Muaj më parë
Çimi i shliruar Arjan ama Stela per tu kenaqur don nje çun e jo nje gjysh!
edi paris
edi paris Muaj më parë
Thjesht muhabet kurvash e kurvarsh
Sanie Sulollari
Sanie Sulollari Muaj më parë
Olti maskara🤮🤮🤮👍👍
Julia Muqaj
Julia Muqaj Muaj më parë
Fmije te vegjel,qe i shuajne komplekset ne TV
Pee_ga
Pee_ga Muaj më parë
Kjo lindita e ka zerin shum acarues femer e poshter me zemerkeqja aty.
blina k
blina k Muaj më parë
Po olti s tha sen keq s di qka Po kceni
blina k
blina k Muaj më parë
Stela shum reale
kastriot karleshi
kastriot karleshi Muaj më parë
Lindita je ydh je❤💎je ma e mira je p....... me kapak Ti e meriton nje burr tamam nje 35 vjeq
kastriot karleshi
kastriot karleshi Muaj më parë
Stela qenka iq mir dhe u qliru dhe po e tregon ftyren e mistreces
Lula
Lula Muaj më parë
Olti njeriu me fallco neket emisjon
Kim. Ronii
Kim. Ronii Muaj më parë
Qfar psikopati ky far olti bravo Lendita njeri qe ska vlera
Pito Kota
Pito Kota Muaj më parë
Cimit si babai I teqese
Pito Kota
Pito Kota Muaj më parë
Cimit ti..je.nje.fiqo.te Duan. Per.ferarin.
Pito Kota
Pito Kota Muaj më parë
Stela.duket nga.syte.qe eshte e djallezuar.eshte materialiste.
Mimoza Bala
Mimoza Bala Muaj më parë
lindita eshte shum e mir ,me realja aty ajo qka ndjen e thot ,me mir eshte te jesh si li dita dhe jo te besh si e heshtur por gac e mbuluar!
Guten Asenova
Guten Asenova Muaj më parë
Turp te kesh olti nuk di te vleresosh nje femer si lindita ti je rrugac si mashkull ti perderisa ke simpati per ish gruan cfare bene aty ik shporru dhe merr ate k....ven qe ke te dashur se si lindita ti kurr nuk do gjesh
Paulo Niki
Paulo Niki Muaj më parë
Ky Olti eshte nga ata tipat qe bejne veprime te gabuara shajne, pastaj i ulen puplat dhe bejne viktimen dhe te dashuruarin duke kerku falje. Kushedi sa here e ka fal gruaja kete qe i ka ngel pike ne zemer 🤣
Bossy Bella
Bossy Bella Muaj më parë
Nese ke mare nga kultura europiane. O zot ne europe ka 20+ qe jetoj por kto skenat tuaja kurr si kam pare sidomos qe nje femer 40+ dhe qe ka dhe femije duke kercyer ne mes te rruges. Un shikoj qe ti ke prapambetur 20 vjet me pas dhe mendon qe je akoma 20 vjece,
Blerina Kovaci
Blerina Kovaci Muaj më parë
Stela ti je surat qen ik aman se na hape barkun femer e ulet
Arber Kastrati
Arber Kastrati Muaj më parë
Diqka po zihet 1 dreq i vogël ka hi aty
ff saker
ff saker Muaj më parë
Mir ta beri o plehr ti je si mut
File file
File file Muaj më parë
Dhe pa TURP diskuto I per femijet me mir Mos beni se do BEHEN me Keq nga ju o Ooooo er se ua thash
File file
File file Muaj më parë
Ju jeni te gjith sehir I shqipetaret... Kush do te zgjedh I te VEJ ne pazar te njerzeve. We e han CDO gje bashk pa DALLIM 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🐒🐒🐒🐒🐒🐒🦌🦌🦌🦌🦌🦌🦌
Z M
Z M Muaj më parë
Ja bere pak atij Oltit o Lindita,tja fusje nje grusht edhe kishte pak hahahaha
Z M
Z M Muaj më parë
O Lindita ti je me e bukura aty edhe lezeti i ketij programi. Lindita dhe Gilberta me te mirat aty. Lindita nuk je per aty ti mi shoqe,je me lart se niveli i ketyre. Vazhdo jeten tende Lindita,keep going girl,you rock!
Jonida
Jonida Muaj më parë
Ik olti ik nxirr dashnoren per kafe
Brat Girl
Brat Girl Muaj më parë
Olti je nul ne aktrim ! Sorry not sorry . Get out
Andi Mucollari
Andi Mucollari Muaj më parë
Olti sdi pse eshte aty del me femra e se pranon mir po shpre akoma dashuri me ish gruan ik o vlla se le nam
Roi Kida
Roi Kida Muaj më parë
Hahahhaa tka fal zoti Olti 2 metraaa. Por nga trute je 0 metra 😂😂
Gavin Era
Gavin Era Muaj më parë
Perse esgte akoma aty ku Olti plera dhe Stela shpifesira me shume duket si burr jo grua.
Aidas Merz
Aidas Merz Muaj më parë
Sa bukur flet @Arjan Konomi ❤🤗🌟😍👍 njeri teper i larte ne qartesi e mendime teper i mire shpirterisht 💖💯🙋‍♀️❤🙏
Katie Noelle
Katie Noelle Muaj më parë
Olti ska qendueshmeri !
suzi koci
suzi koci Muaj më parë
lindita ashtu eshte pse i vjen keq Per mua keto femrat vijne ato te dalin pak ne tv Te gjith aty njesoj Jeni Bora gjej dhe ti nje burre
Esmeralda Gjeci
Esmeralda Gjeci Muaj më parë
O bo bo ky Olti...mos te rente ne pjes nje njeri si ky
Mile Dori
Mile Dori Muaj më parë
Lindita kur te vish ne rome takohemi. Asnje nga ata ste meriton. Je yll
Andy Aliaj
Andy Aliaj Muaj më parë
Lindita e bon per fam
Hamide Lecini
Hamide Lecini Muaj më parë
Shum mir ja bere , ka gra ketu👏👏
Andy Aliaj
Andy Aliaj Muaj më parë
Ik mi lindita je xheloze ke inat dhe Flet kot po' se don cimin ti po' Ta doje Pse se more takim si è morì stela
Andy Aliaj
Andy Aliaj Muaj më parë
Lindita je ber Njisoj si sindi zihesh me te gjith
Vjollca Dardhanjori
Vjollca Dardhanjori Muaj më parë
Lindita je yll para steles ne te gjitha drejtimet je femer reale je vehtvetja ju uroj fat
Meri Dumani
Meri Dumani Muaj më parë
Bravo Gilberta qe perkrave Linditen Shumè Turp per Ste len dhe Linden qe mbajne nje qendrim te tille
Meri Dumani
Meri Dumani Muaj më parë
Oltit nuk i takon te jete aty .Turp
Anxhi Anxhi
Anxhi Anxhi Muaj më parë
Pse i merzit qjo lindita a Nuk i ka ber qjo keto gjera qe tha olti . Mjer femit nje nene si qjo 😒
Anila Baco
Anila Baco Muaj më parë
Arian shume bukur folur kur ka akoma !!lidhje me dike jashte emisionit qe per ate ka egzistuar person inportant ne jeten e tih ai nuk duhet te egzistoj me ne emision...sepse edhe ketu te emisioni Maria del Filippi ..qe quhet uomini e donne..nuk te lejon ashkush te kesh lidhje te tjera jashte emisionit...shume respekte per ty Arian ..Gessi itali Avokate ❤❤❤❤
Anila Baco
Anila Baco Muaj më parë
Po ik ti ore idiot ...ti perdor maman e femive te tuh qe vjen ne emision dhe nuk mund te dashurohesh kure ..kur je i dashuruar me gruan...bravo Arian ..ai eshte super injorant !sepse dhe te ndahesh me gruan kur ne bot nuk munde te diskutosh gjerat private qe ke patur me ish bashkdhorten...duhet te dalesh nga emissioni...je proprio zero....
Elson Miraka
Elson Miraka Muaj më parë
Po çfar lenduan komentet ate Lindit Baxhell o Pordha Zemani? Hallall Olti. O Lindita ti je thjesht nji plere femer. Je një super baxhelle
Reni Aliai
Reni Aliai Muaj më parë
Mir ta beri olti Lindt je ne femer rrugac🐒🐒🐒🐒🐒🙈🙈🙈
Shehide Haxha
Shehide Haxha Muaj më parë
Po i shpifur je ber more Arjan Konomo piffff,kjo Bora qysh i qon hunt perpjet e sedin as vet per qka katastrof.
A1Albz
A1Albz Muaj më parë
lindita eshte nji nga prostetut e rrugve te italis
Una Tina
Una Tina Muaj më parë
hahaha tani po i ve re floket e Arjanit sot, si Pippo Baudo 😂😂😂
Una Tina
Una Tina Muaj më parë
Kjo karrigia bjondeve qenka e rrezikshme!!! Paska i gjo aty, s'ka mundesi 😂 O Olta, mire skenari Antonela/Lindita identik, po te pakten t'i kishit ul icik ndryshe 🤧
Tani tr
Tani tr Muaj më parë
Edhe vet djalli habitet me hipokrizin e juj, kjy esht programi djallit ,pa dyshim
Ervis PEQINI
Ervis PEQINI Muaj më parë
Ha sa ordinere femer stela matrialiste mostrra o cimi me prish stopi duet tblesh makin tre qe deglaroem per ty Armando esht me i drejt per drejtiiii
vlo Lolu
vlo Lolu Muaj më parë
O more Olti po ik more te ish gruja se ske qa lyp ti aty deri sa je me nje program te till pse fol per ish gruan po mir ta paska ba edhe ish gruja ty more ndyrsir
Tani tr
Tani tr Muaj më parë
Hahahah Lindita thot qe po qe burr cimi le t'a deklaroj, po pse di Gjo qe ka burra ktu ti? ahahahaha ktu jan gjith shkerdhata me gjith staf bashk
Nevrije Dashi
Nevrije Dashi Muaj më parë
Lindit bishaaaa👍🏻
Lindita Gojcaj
Lindita Gojcaj Muaj më parë
Lindita me vjen shum keq per ty per kte qe te ndodhi.Duket se je nje femer zemer mire e ske asnje intrig ne zemer e andaj njerzit e mir gjithmon te tjeret duan ti shypin por mos harro “se i drejti zhytet,por nuk mbytet”😁
Lindita Gojcaj
Lindita Gojcaj Muaj më parë
As ktu sdo dali asnje cift i Perputhur me kuptimin e plot te fjales sepse t gjith kan personat tjer qe shoqrohen jasht,thjesht aty ne emision qajn,puthen e kaq se skan ndjenja fare per asnje aty
Lindita Gojcaj
Lindita Gojcaj Muaj më parë
Olti ishte i martuar u nda,hyri ne emision e akoma thot se ka ndjenja per ish gruan po ateher ca dreqin kerkon prap ne emision apo don qe te arrije famen e te kapi bishtin me dy duart e te iki andej nga erdhi e te festoj me te dashurat e tij😂😂😂🤦‍♀️Un se di se cka don aty me emision akoma!
Astrit Tollovina
Astrit Tollovina Muaj më parë
Ky Olti se nxjerr qimen nga qulli. Po kur tha para disa puntatash qe gruaja u nda se ishte xheloze pa arsye 🥴🥴🥴
Llumi Llum
Llumi Llum Muaj më parë
o tela je pler
Llumi Llum
Llumi Llum Muaj më parë
olti o byth qir
Alba Al
Alba Al Muaj më parë
Stella me kte fustanin ngjan si pordh
Anila Bardhi
Anila Bardhi Muaj më parë
Cta beri mire ti je me plera aty,jo per fyti po si ste futi nja 2 shpulla u be fytyra jote
Adde Sadiku
Adde Sadiku Muaj më parë
Stella shut up.. Olti u don't have any value.
Silvia Konti
Silvia Konti Muaj më parë
Ik o pleher,rrugac,,,hajvan ,shyqyr qe sesht me Gruja jote me ty....
Aurela Maliqi
Aurela Maliqi Muaj më parë
Se kuptoj pse embani ket barbon akoma aty'atij sja pa hajrin gruja tij dhe femijet do ja shihni ju '
Patrizia Cicalese
Patrizia Cicalese Muaj më parë
Stela materialiste dhe pijanece
Shyhrete Gashi
Shyhrete Gashi Muaj më parë
Lindita ka mbet pa as kën tash e ka rrok inati për kët kjo nuk ka vend kit studjo se nese rrin ende do të prish hajt bajo Lindita se je tu ba gjeste mazi se Antonela
Elmira Dhroso
Elmira Dhroso Muaj më parë
Olti duet perjashtuar. Pse e mbani kur ai dashuron ishgruan. Le te shkoje ti zgjodhe problemet privatisht me ishgruan jo te genjeje zonjat. Ai eshte i pagutyre kur flet per ndjenja per ishgruan ne sy te zonjave . Ai do peshtyre si maskara presantoet
Evi Duro
Evi Duro Muaj më parë
Lindita je 🌟🌟 mos e ul veten per asnje aty se nuk te kuptojne sado ti shpjegosh.
Ramadan Rushiti
Ramadan Rushiti Muaj më parë
Jeni turpi botess, i keni ber nga 60 vjet kerkoni te dashur, po pikerisht ju nuk jeni per dashuri sepse jeni ndaa nga nje here nga partneret, dmth i bije qe sjeni per dashuri ose per nje lidhje juu. E nenvlersoni veten e juaj per te beere Show Turp turp 🤢🤮🤮
Yuli Mandri
Yuli Mandri Muaj më parë
🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮kte gje me ben ky program
Ramadan Rushiti
Ramadan Rushiti Muaj më parë
E kam thene dhe do e them perseri, Ky emision prodhon urrejtje te njerezit dhe jo Dashuri.
sulejman salja
sulejman salja Muaj më parë
Lindita tregon vehten si adolishence nuk ka serozitet si femer 😂😂😂
sulejman salja
sulejman salja Muaj më parë
Gliberta mbylle gojen ti shiko vetem iliri Mos hy ne mes lindita e kerkoje kete gje
sulejman salja
sulejman salja Muaj më parë
Me arjani nuk Jame dakort si flet mbane nga lindita lindita eshte xheloze dhe ka inati bene ashtu si e terbuar.
sulejman salja
sulejman salja Muaj më parë
Te lumte olti ja perplase linditen ajo I deshi te gjith lindita ashte provokuse eshte provokuse ajo cimin ajo e tradhetoje dhe cimi ka te drejte e Moro Bravo. Cimo
E M
E M Muaj më parë
Olti shume i ulet , po ti o debil po i perdor te gjitha aty qe te besh ishen tende xheloze , po ta ka pare koken e trashe ajo dhe te dha kepucet ne dore e te qerroi nga shtepia, idiot
E M
E M Muaj më parë
Olti burre ve vlere sa kilja e domateve ne pazar
Faqja Tjeter