i errët

NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE) 

Abonohu
Shikime 10 mln
95% 100 134 4 745

Music - Elai
Mix Master - Rvchet & Sean D
Lyrics - Noizy
Video: Max Production
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/5cz1ECqruFhxOpLF1c4wJ8
iTunes: music.apple.com/us/album/nje-here-e-mire-vaccine-single/1548730683?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/1HereEMire

Argëtim

Publikuar

 

13 Jan 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789 6 orë më parë
💣💣💣💣
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789 6 orë më parë
👌👌👌👌
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789 6 orë më parë
🤙🤙🤙
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789 6 orë më parë
🔥🔥🔥🔥
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789 6 orë më parë
👑👑👑👑
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789 6 orë më parë
🤯🤯🤯
zemra zemra
zemra zemra 6 orë më parë
Noizi is the king 👑
Sindi Sina
Sindi Sina 6 orë më parë
O budall te ngeli kari ne goj
Arjan Bosi
Arjan Bosi 8 orë më parë
ne ta kemi qir motren hahahahahahah
Niko Prenda
Niko Prenda 8 orë më parë
Unikkatil 🔥 Teach from him 💎
Kadriu____ e
Kadriu____ e 8 orë më parë
noizy pershendetje nga Dibra Peshkopi
Er Al
Er Al 9 orë më parë
Tani e pash qe ke perkrahur partin socialiste Un si demokrate e flake qe isha . Tani nga dashuria qe kam per ty si artist do votoj partin Socialiste🥰
Basha Sokol
Basha Sokol 11 orë më parë
Mbreti jon je ti Noizy gjigant
Leah Loopy
Leah Loopy 11 orë më parë
Sick🇦🇱❤️❤️
S.sistem S.sistem
S.sistem S.sistem 13 orë më parë
Je Mbret o noyzi👑
Albert Begeshi
Albert Begeshi 15 orë më parë
Noizy= rap
noizys badgirl
noizys badgirl 16 orë më parë
🤴🤴🤴KING NOIZY⚜🔱
POOR sabian
POOR sabian 19 orë më parë
E bukur
Elsad gaming
Elsad gaming 19 orë më parë
Je yll ne rrep vazhdo kshu king🤑
vera rajta
vera rajta 21 orë më parë
Mreti i muzikes o zemra 👑👑👑👑😈😈👍
Rajmonda Qosja
Rajmonda Qosja Ditë më parë
You are number one!!! Love you shume 🤦‍♀️
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789 Ditë më parë
💣💣💣💣
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789 Ditë më parë
🔥🔥🔥
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789 Ditë më parë
🤯🤯🤯
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789 Ditë më parë
👑👑👑
Maringlenos Tuku
Maringlenos Tuku Ditë më parë
😙😙😙😙😙🥰🥰🥰👍👍👍❤❤❤❤❤
Albert Nasufi
Albert Nasufi Ditë më parë
🔥🔥🔥max fireee
samir samki
samir samki Ditë më parë
Fireeeee 💥💥💥
Irjat Baci
Irjat Baci Ditë më parë
Bravo kshtu vazhdo
Rrezart Marmullaku
Rrezart Marmullaku Ditë më parë
kar je noiz
Liridon Hiseni
Liridon Hiseni Ditë më parë
🔥🔥
Bruto Official
Bruto Official Ditë më parë
Kaloni shifni kengen time plz🙏🏻🙏🏻❤️❤️ Suport dhe subscribe plz🙏🏻❤️
Alex Kuci
Alex Kuci Ditë më parë
Noizy 👑❤
Mattia Didi
Mattia Didi Ditë më parë
Si vaksina astrazeneca i bone ropt me trompoze.. super kong..
!# &
!# & Ditë më parë
Njato qe kan ba disslike jan robsha dihet
KLITspahiu
KLITspahiu Ditë më parë
Nojzi budalli
Ruhan Il padrino04
Ruhan Il padrino04 2 ditë më parë
Noizy 💫👑
Negi18 Shubleka
Negi18 Shubleka 2 ditë më parë
☄️
Riza Ismaili
Riza Ismaili 2 ditë më parë
reper i nivelit lart te repit
Blerim Romaku
Blerim Romaku 2 ditë më parë
VACCINE 💉 2 please 💥 💥 💥 💣 💣 💣
Mikel Shira
Mikel Shira 2 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Rajen Rruci
Rajen Rruci 2 ditë më parë
10mln views🔥🔥🔥🔥NOIZY
Lorenzo Gjyzeli
Lorenzo Gjyzeli 2 ditë më parë
Ti je e kalumja...BIK KIK e ardhmja
marilena x
marilena x 2 ditë më parë
Brooo nxirr naj kenggg😖😖!! Spresim deri nmaj per album😪
Eli Gjonaj
Eli Gjonaj 2 ditë më parë
Noizy KING😈😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎
NEMO GAMING
NEMO GAMING 2 ditë më parë
o kar ta ka palu unikkatili mos ha kar edhe don xhoni ta ka palu
!# &
!# & Ditë më parë
Po karin po Ky asht legjend o kar
FLORIAN SOPA
FLORIAN SOPA 2 ditë më parë
📀
martina marku
martina marku 2 ditë më parë
I love noyzi
Neri Marra
Neri Marra 2 ditë më parë
🤝
Eva Møller
Eva Møller 2 ditë më parë
Forget ahout IT Stresi is the king,😘
FF KINGLUFFY
FF KINGLUFFY 3 ditë më parë
1:20 MOS U SHTYNI ME PESHKAQENA🦈❤
Albania Albania
Albania Albania 3 ditë më parë
King
Kejsi Xhika
Kejsi Xhika 3 ditë më parë
Don xhoni 💪👑⭐
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi 3 ditë më parë
mreti
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi 3 ditë më parë
kingi
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi 3 ditë më parë
zinjooooo
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi 3 ditë më parë
o t r
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi 3 ditë më parë
otr
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi 3 ditë më parë
otr
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi 3 ditë më parë
kingi
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi 3 ditë më parë
zinjo
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi 3 ditë më parë
noizy
Erjon Haderi
Erjon Haderi 3 ditë më parë
Bravo Noizy je boss jepi akoma
sejdula sejdo
sejdula sejdo 3 ditë më parë
Make a Pose 40 milly vetem me ni freestyle Bye bye
!# &
!# & Ditë më parë
@marilena x 😂
marilena x
marilena x 2 ditë më parë
Bow down 150 baj bajjjj lott🤣🤣
Solution Solution
Solution Solution 3 ditë më parë
Mbarun karrierat e krejt te tjereve
Eljo Beshiri
Eljo Beshiri 3 ditë më parë
Nojzi eshte me I famshmi
Desli Balla
Desli Balla 3 ditë më parë
Noizy 💖💖💖💖
jorida lamaj
jorida lamaj 3 ditë më parë
Me i miri
jorida lamaj
jorida lamaj 3 ditë më parë
Respekte i modh je asiher sdo ikesh
Deti Llana
Deti Llana 3 ditë më parë
OTR NOJZY
Life of Trends
Life of Trends 3 ditë më parë
[Teksti i "Nje here e mire (Vaccine)"] [Intro] (Wouh, OTR) Ayy (Noizy) Look (Brr) [Verse 1] Përmenet Noizy, përmenet pikturë e madhe (Trust) Përmenet si shembull n'krejt trojet shqiptare (Ay) Përmenet n'dhimbje, përmenet n'qefe dhe halle O vec një emër pa Noizy-n nuk ka lajme Këta me karin tem lyhen e me karin tem fryhen Këta me venin tem shtyhen e me emrin tem ngjyhen Ule kryet е marrsho, jom King a kupto? Ju qi ropt shpulla gojës juve rrjesht njo ka njo Kom shkatrru shumë karriera mе dy rrjeshta o balo Jam idolli për idollet e tuj, o djalo Jam cikllop në Hip-Hop, unë për ju jam Zot Mos më shti në gjynah me ju cu në tjetër botë M'vjen marre me ju m'u marrë jeni të vegjël, o budall Ju hala s'keni karrierë s'di ca karin me ju marrë Jeni pikë në oqean, ju nuk keni as tavan (Nah) Ju nuk keni as themele, s'di ca karin je tu than Noizy kshu, Noizy ashtu, jo po noshta Noizy këtu Vetëm Noizy, Noizy, Noizy, Noizy, ondrra o për ju Nuk po du me përmen emra se nuk merrna unë me plehna (Nah) Jeni peshq' shumë t'vegjël, mos u shtyni me balena (Brr) Dhashë ndihmë, hapa shumë dera, shumica m'dolën fake-era Ju kam shti dhe mrena n'studio nëse foli me hejtera Këta menojnë se unë s'di gjo, unë i marrë vesh njo ka njo Ti nuk je pjesë e grupit nëse neve nuk na do Opozitës i kallzo, je me fat je kalamo Se ca meriton ti as familja mos me t'njoh S'je i pari as i funit, je kanuni i majmunit U bo bytha jote llapa llapa fshije pak qumshtin Tash po me thojnë se kam beef, këta klysha i kam rrit Njoni 97, 99, e tjetri o 2000 (Hahaha) Jam rrit në terr e shi, jo iPhone e PS3 Kur po dal n'origjinë, po më thojnë ca merresh me fmi S'jom rreper jom belagji, ju ma dini historinë Kur jam rreh unë në rrugë ju n'pampersa keni dhi Unë s'merrem ma me ju, jeni t'vegjël ju për mu Merre babin dorë për dore sille me ballafaqu S'di sa pidha kanë bo diss-a, ju kam lon se janë miza Dun vëmendje janë tu dek s'ka pare ka ra kriza Unë jam milioner shoki pranaj s'ja u kam kthy diss-at Dita ime kur ja nis ka shifra vetëm shifra Mos më folni për rekorde jena në 2020-ën Mos harroni 08, 09, 010 Mos harroni pak më ndryshe kur ja nisa pak më ndryshe Noizy tepër i vecantë, 12 vjet hala s'u ndryshke Mos më folni në klikime në ALdesk allahile Kur unë kam pas klikime këta ne kry s'kanë pas as kime Vec një gjo po m'vjen mirë se hala jam ma i vshtiri I ke pa krejt këta të rit Noizy hala ma i miri Do pabuksa, skilete do si topa basketbolli Do pa dham e do pa byth don me bo si John Gotti Burrat folin me qetësi si nga bjeshkat e malsisë S'muj me prish unë traditën me ti sha robt e shpis Mblidhi krejt rreperat bashkë s'bojn as 1 milion euro Pasha zotin në garazhd i kom 2 milion euro Nuk kam ardh për me shit bole, bolet e mia janë katrore Masi shumë po hani mut hajt lëpini akullore [Bridge] Jam i etur hala, hala tu ba buj Wouh, ay, look [Verse 2] Jam i etur hala, hala tu ba buj (yeah) E du suksesin më shumë se frymën nën ujë (Ah) Këta vetëm presin mo tash zini kur do gjuj (Pah pah) M'pysin për estradën për aty unë jam i huj Nëse bjen najher llafi dhe përmenen krejt rreperat Mos m'përzini mu me to ju lutem shumë o havera Unë erdha n'kët lojë sepse pata talent Po pasha Zotin unë dhe këta sen nuk kena t'njejt E kom një cip të instalum në kry apostafat për rrep (Wouh) Si armë e ftohtë rimat drejt kur i qes (Brr) Tik tik tek breshëri e tek e tek Boj hite cdo ditë sikur du me msu rep Këta kanë qef me bo diss-a po s'kanë qef me hongër dajak Vec dije kur të shof lajk shpinën ta boj t'butë si barku Ti gangster, ti je flliqsin Baba jote m'tha: "Falma fmin" Jam Zini me vepra (Ay), Zini me t'vjetra (Ay) Yeah round is game dhe kjo është e vërteta (Yes) S'ka ma vend për fjalë na i dim prapaskenat Këta janë legenat e na jena legjendat 12 vjet maj estradës s'ka pidh none që m'del para Deri dje i pata fansa tash po folin këto zagara (Haha) Ndaqsh për t'rrehme e ndaqsh për kang Ndaqsh për pare nuk ka gara U bo ky pidhuci me m'tregu mu ca asht fama Fama ime është botore ju s'ju njohin as në shitore Jam ma i madh se ju në qytetin tuj qe pse shes bole Kjo s'është punë inati krejt i kam me vepra Film i bazu në histori të vërteta Dhe dicka për emisionet, ju falenderoj Në cdo episod Noizy-t tu ja marrë në gojë Kjo tregon shumë sene dhe pse s'doni me pranu (Qe qe) 12 vjet i pari s'ka pidh nane mu me m'rrzu Krejt e dinë realitetin dhe realiteti vret (What?) S'ka rëndësi ca folin këta për mu folin krejt Shoki mu m'njeh krejt bota dhe krejt m'japin respekt Po mos të isha unë a thu rrepi ku kish met? Krejt ata që vin te ti ju vyn publiciteti Unë s'kom kohë për ju se kom takim te Mercedezi (Ay) Sa plot u mush thesi limite s'ka buxheti Noizy kokë shteti ose përndryshe mbreti Jom specie në zhdukje hala jam jashtë serie Prej albumit "Pak më ndryshe" jo kurrku nuk meta në hije Nuk ka ma realer, Zini do Godzilla Këta janë cicërima e unë jam rrit me tigra Double D, Durrsi Dibra (Brr) Jetën teme kam me shkrujt edhe nëpër libra Peshore në horoskop, unë jom Lida Këta nuk kanë forcë shoki me mi prish digat (Nah) T'dalin ku t'dalin ju shqipe nuk mun em nalni Po boll na cave trapin me llafe ma rrujtët karin Kjo osht' epoka ime jetoni n'epokën time Mos me kon unë rreper ju s'do kishit mo qëllime (Yeah) [Outro] Kjo ishte vaksina Unë s'boj mo diss-e me ju sha Kjo ishte kong me fakte Faktet vrasin ma shumë se një t'shame Peace out, O.T.R. legendary Ju lutem bëni Subscribe ne kanalin tim🥺
Punk Trixx
Punk Trixx 3 ditë më parë
Love from Australia 🇦🇺 🤙🏻💯 no idea what your saying brother but it’s catchy anyway lol
Punk Trixx
Punk Trixx 2 ditë më parë
@Benny Rex thanks bro ✌🏻
Benny Rex
Benny Rex 2 ditë më parë
Lol he dissing few other Albanian Rapper's
Amanda Cupi
Amanda Cupi 3 ditë më parë
o bobo nojzy ily
chadixison
chadixison 3 ditë më parë
E a te te pyes dicka o noyz qa e ke viktorin?
Diamant Gucaj
Diamant Gucaj 3 ditë më parë
Noyzi je me i Miri
Shinra Tensei
Shinra Tensei 3 ditë më parë
I'm Indian , I don't understand a single word he said but he got the vibe 🔥
BTS
BTS 4 ditë më parë
😘😘😘😘😳😳💃💃👌👌👍👍💪💪💪💪💪💪💎💎💎🕶🕶🕶
don xhoni
don xhoni 4 ditë më parë
Kjo ishte kenge per ato ce kan feste me 17 maj
Betim Neziri
Betim Neziri 4 ditë më parë
Va ke hup karieren
Mili Kiptiu
Mili Kiptiu 4 ditë më parë
Mero
Dren Mullali
Dren Mullali 4 ditë më parë
Wow🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🤑
Stay Woozey
Stay Woozey 4 ditë më parë
King Zinjo 🤴👑
OTR FP
OTR FP 4 ditë më parë
Kush pe pret vaksinen tjt?
Armando Zefi
Armando Zefi 4 ditë më parë
Une
OTR FP
OTR FP 4 ditë më parë
10mio😏 ndy muj
Artion Dreshaj
Artion Dreshaj 4 ditë më parë
UNAKATTIL 👑
FATMIR SKËNDAJ.
FATMIR SKËNDAJ. 4 ditë më parë
Jo 12 vjet i pari 17 vjet.
A L
A L 4 ditë më parë
🚨🚨🚨🚨🚨
Franko Hanelli
Franko Hanelli 4 ditë më parë
KING
DS04
DS04 4 ditë më parë
Iku karriera e Big Kikut
LU BRAWL STARS
LU BRAWL STARS 4 ditë më parë
Kta 8.2 qe Kan no unlike Jan me matolale 100%
K3N
K3N 4 ditë më parë
Noizy ON FIRE
Sali Hasalla
Sali Hasalla 5 ditë më parë
Me leket e ksaj muzike I ka paguar noizy qeran varrosit se pati ca muaj pa paguar 🤐😼👈
Gzim Shala
Gzim Shala 5 ditë më parë
Lidhje kurr ske pas me kendu Don xhoni ta ka palu ty me gjith grupin tan
Albania Albania
Albania Albania 5 ditë më parë
KING
Ad1n1ld Laraj
Ad1n1ld Laraj 5 ditë më parë
Legend
Omer Siqani
Omer Siqani 5 ditë më parë
noizy kingi
army ._. link
army ._. link 5 ditë më parë
♥️♥️♥️✨❤️❤️❤️
injo zlatan
injo zlatan 5 ditë më parë
🔥🔥🔥
Vini Shehu
Vini Shehu 5 ditë më parë
Ti je tjtr histori nga kto tjert 🥇🏆
Greiseld Peka
Greiseld Peka 5 ditë më parë
👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑
Faqja Tjeter
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Shikime 11 mln
DON XHONI - MAFFIA
02:49
Shikime 2,1 mln
100 LAYERS FOOD CHALLENGE #4
10:51