i errët

Ergys Shahu ft. Petro Xhori - Fustani bardhe 

Shikime 310 mijë
99% 6 700 57

Artist: Ergys Shahu ft. Petro Xhori - Fustani bardhe
Melody & Lyrics: Ergys Shahu
Arrangement: Alsked Rrenja
Publisher: @Almus Music

Ergys Shahu performing his official single "A ke mendu"
All rights are reserved © Ergys Shahu, Almus Music

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 261   
Lucjana Lucjanametushi
Lucjana Lucjanametushi 4 ditë më parë
Ti mi dhe kuptim jetes ❣️ bravo per ket keng shum e bukur 🤩🌟🔥
Evi Tafani
Evi Tafani 5 ditë më parë
🥺🥺🥺❤️super
Alisia Toli
Alisia Toli 8 ditë më parë
Super hit..Nje BRAVOO e madhe per te dy.🥰
valtet mecaj
valtet mecaj 12 ditë më parë
🖤🖤🖤
Blerina Ziu
Blerina Ziu 13 ditë më parë
Tekst fantastik dhe zeri shume melodioz I cunave! Good job!
Anxhela Mërzheku
Anxhela Mërzheku 15 ditë më parë
Kenge shpirti 🤩🥰
Katerina Jaupi
Katerina Jaupi 17 ditë më parë
Keng shum ebukur 👏👏👏
A K
A K 18 ditë më parë
Cfare teksti !!! ❤😍😍😍😍
jona haxhija
jona haxhija 19 ditë më parë
Perl😍😍
Edi Eri
Edi Eri 23 ditë më parë
Shume faleminderit per artin tuaj, kjo do te jete kenga e dasmes sime kete vit 😍😍😍❤️❤️❤️
❄DORINA❄
❄DORINA❄ 25 ditë më parë
🎶🎶TE DUA😢😔
albania albania42
albania albania42 28 ditë më parë
Bravo ber kete keng sa her e degjoj vazdoj e qaj sepse me prek shum prz hallall ju qof 😢😢😢😢😢😢😢😢
Almus Music
Almus Music Muaj më parë
Super kenge
Vasiliki Plaka
Vasiliki Plaka Muaj më parë
Shum Keng e Bukur Super.. Bravoooo Djema.. Suksese Pacit ne Jet..🙏🙏🙏
Fatime Minolli
Fatime Minolli Muaj më parë
Shum bukur 👏
❄INNA*D*❄
❄INNA*D*❄ Muaj më parë
TE DUAAAA🎶🎶😔🌙
mandi alia12
mandi alia12 Muaj më parë
Bravoooo te duaaaa 😭😭😭❤❤❤
Anxhelo Koci
Anxhelo Koci Muaj më parë
Fustani Bardhe super song
Jonida Belegu
Jonida Belegu Muaj më parë
Nje keng.. plot kuptiiim👏
Paola xhoxhaj
Paola xhoxhaj Muaj më parë
🥺🥺🥺
TheDragon Boy
TheDragon Boy Muaj më parë
Oh mio dio che splendida voce 🌹🌱🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌷💣💣
Amanda Topi
Amanda Topi Muaj më parë
Nuk meriton 200k . Po te pakten jan reale 200k
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Aa Bb
Aa Bb Muaj më parë
Kengë kaq e ndjer 😍 dhe me nje vlersim kaq te dobet shikushmerie eshte per te ardh keq qe artistet e vertet spo vlersohen si duhet 😞 Eshte e absurde qe "perputhasit" po kan shikushmeri me kenga qe vec kenge sjan 🤮 Bravo çuna 🤗💫💫
Elda Kurti
Elda Kurti Muaj më parë
Wnh
Alba Xheka
Alba Xheka Muaj më parë
Sa e bukur ❣️♥️
Gesa Tsako
Gesa Tsako Muaj më parë
Shum shum keng e bukur!!!! ❤️❤️❤️
Gjurmet e padukshme
Gjurmet e padukshme Muaj më parë
Kengetaret si ti krijojn perlat ne i ruajme ato duke i degjuar cdo dite e me shume... Fal Zotit kemi kengetare te tille qe te zbukurojne diten duke i degjuar jo si te tjeret qe nxjerrin trupin neper vdklip i fusin dhe nje tekst gjysem shqip anglisht e gjermanisht ... Suksese i mirpresim kenget e tjera tani....😇😇😇
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Jonida Belegu
Jonida Belegu Muaj më parë
Thjesht....kte kenge e adhuroooooj👌
Evi Rushiti
Evi Rushiti Muaj më parë
Se lotet sii mbajj 🌙 Love it ❤️
Ada Cocka
Ada Cocka Muaj më parë
Shum keng ebukur 😍😍
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra Muaj më parë
in life you can't have everything you want there are only dreams🙏🌹
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra Muaj më parë
@Berat Demir 🙏
Berat Demir
Berat Demir Muaj më parë
Shkodra Shkodra thank you so much
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra Muaj më parë
@Berat Demir it's Albanian
Berat Demir
Berat Demir Muaj më parë
which language is this song ?
Gerti Studio Dj Meo
Gerti Studio Dj Meo Muaj më parë
super do kisha realizuar 1 super klip me kete keng nese me jepni lejen
Kristi As Roma
Kristi As Roma Muaj më parë
Like pa nigju kangen👍👍
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Elvisa Lushi
Elvisa Lushi Muaj më parë
🥺
S-S
S-S Muaj më parë
Super keng👏👏
Gena Muca
Gena Muca Muaj më parë
Nje superrrrrrrrrrrrrr keng nuk ngopem duke e degjuar bravo 👏👏👏
Zamir Hasalla
Zamir Hasalla Muaj më parë
Wow super tekst
Indrit Hasa
Indrit Hasa Muaj më parë
Ergys shahuuu je nder te preferuarit e mi, , sa shum kenge tuat i degjoj me nostalgji kenge shpirti dedikuar dashurise ndjenjes me te bukur ku cdokush gjen veten ne cdo kenge , , , sa per kte kenge thjesht unike zeri pershtatja , , e pse dhe vet krijoj tekste do kisha shum deshire nje tekst imi te ish hit na zeri yt na idhulli im suksese vlla
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm🙏🏼
Gjakovarja
Gjakovarja Muaj më parë
Ka koh qe spaskam ndegju ksi kenge e teksti,wauuuu super Lied🔥🔥🔥,super ze gjithqka 👌⭐kjo keng meriton shummm👍
Ida Muca
Ida Muca 16 ditë më parë
@Berat Demir Albanian
Berat Demir
Berat Demir Muaj më parë
which language is this ?
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Leda Collaku
Leda Collaku Muaj më parë
Super kenge bravo djema
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Esmeraldafrancesko Aetous1994
O zottt cfare kenge🥺❤️🌟
Esmeraldafrancesko Aetous1994
@ErgysShahuOfficial kenga me emocionuese qe kam degjuar deri me sot .👏🥺❤️ Suksese ne vazhdim🎊🎉😘❤️
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
MagicPro
MagicPro Muaj më parë
super keng cuna
Lucas Pereira
Lucas Pereira Muaj më parë
😢🌹💖 from brazil 💖
ĎÊŇΊÂ
ĎÊŇΊ Muaj më parë
😢😢😢sa e bukur 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
ĎÊŇΊÂ
ĎÊŇΊ Muaj më parë
@ErgysShahuOfficial 😍😍😍😍😍
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
erjon dacaj
erjon dacaj Muaj më parë
Love
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm vlla
Klea Bejdaj
Klea Bejdaj Muaj më parë
Super super pa fjal e ridegjoj pa fund 😍😍😍
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Erjon
Erjon Muaj më parë
🎶🎶👌 ❤️
Lucas Pereira
Lucas Pereira Muaj më parë
Hey ,do you produce albanian music?
Anxhela Plakalliu
Anxhela Plakalliu Muaj më parë
pa fjal e degjoj dhe e ridegjoj 100 her po me detyroni te bej dasem vetem per te kercyer kete keng.
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
eranda begalli
eranda begalli Muaj më parë
Dashuri kjo keng 🥰🥰🥰🥰🥰🥰 Suksese cuna 💙💙
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Elena
Elena Muaj më parë
🤍
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Logos
Logos Muaj më parë
Perle 💗
Orgel Latifi
Orgel Latifi Muaj më parë
Nuk kam fjal u lumt cuna e keni qa kte kenge u rujt zoti
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm vlla
Klea Bisha
Klea Bisha Muaj më parë
Ska me bukur😭
Jonida Dollani
Jonida Dollani Muaj më parë
Shum bukure
alda aldas
alda aldas Muaj më parë
Uau kenga super e bukur bravo .vidioklipi mahnites nga fillimi ne fund
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Shpresa Ahmeti
Shpresa Ahmeti Muaj më parë
Pse te këngena ledijana e keni hequr mundësin për komente ???
Mitro Dedi
Mitro Dedi Muaj më parë
Se e di qe vetem sharje do ket ,,,dhe ato klikime qe ka mar vetem nga kurioziteti se kush e la kenduar me mir ky apo mevlani
Ero Ero
Ero Ero Muaj më parë
Mi ke prek telat pzz 😭😭😭😭💔
Bianca Gega
Bianca Gega Muaj më parë
🥺🥰
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Ideal Gjeli
Ideal Gjeli Muaj më parë
Asjihere nuk i kam kuptu shqipetaret .. Ata qe nxjerin shal e b*th marin nga 5m views ndersa kenget si kjo qe jane me te vertet kenge te mrekullueshme per tu degjuar nuk vleresohen 😡 Gjithsesi bravo cuna vazhdoni para keto lloj kengesh nuk e humbasin asjeher vleren 👏👏👏
Ideal Gjeli
Ideal Gjeli Muaj më parë
@ErgysShahuOfficial respekte vlla 🙏
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm vlla
ĎÊŇΊÂ
ĎÊŇΊ Muaj më parë
@Ideal Gjeli 👍👋
Ideal Gjeli
Ideal Gjeli Muaj më parë
@ĎÊŇΊ shumë e vërtete😊 👏👏👏
Kakami Berat
Kakami Berat Muaj më parë
Gysi suksese uroj te shoh nje dit shum lart
Kakami Berat
Kakami Berat Muaj më parë
@ErgysShahuOfficial ku mund te gjej kenget e tua si ana ose doren mos ma lesho mund ti publikosh serisht te lutem
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Mira Bella
Mira Bella Muaj më parë
💕wow beautiful song💕 melodia dhe teksti adhurim. I LOVE IT - ON REPEAT!!!!
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Mariglena Rama
Mariglena Rama Muaj më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Mina Hoxhaj
Mina Hoxhaj Muaj më parë
Shume kenge e bukur !
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
ermal sota
ermal sota Muaj më parë
Bravo super 👏
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Amanda Topi
Amanda Topi Muaj më parë
Ai që ka ber dislike ju thaftë dora deri në rrez po kjo esht super keng mor zgjebza mos u martofshit kurr 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Amanda Topi
Amanda Topi Muaj më parë
@ErgysShahuOfficial o wow nuk mund ta besoj qe me bere reply omg 😱 😘😘😘❤️
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Dorisiana Karaj
Dorisiana Karaj Muaj më parë
Ca super kenge bravo djema ❣❣
Dorentina Adam
Dorentina Adam Muaj më parë
🥰
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Klajdi Metasani
Klajdi Metasani Muaj më parë
Super keng. Sa keq qe klikimet i marin disa qe si meritojne dhe ky super hit kaq pak!
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Ella Sweetest
Ella Sweetest Muaj më parë
Thjesht magjike 👏
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Ermira Hasanpapaj
Ermira Hasanpapaj Muaj më parë
Ju Pergezoj per kte Super Hit Veror,,,shum e bukur Kenga dhe me nje Tekst shum Special.Bravo👌👏👏
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Ded Dodaj
Ded Dodaj Muaj më parë
Super kenge
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Tiocfaidh ar lá
Tiocfaidh ar lá Muaj më parë
Sa e bukur pjesa e pare e klipit
Andernalda Cili
Andernalda Cili Muaj më parë
Omg🥰😍
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Anja Gashi
Anja Gashi Muaj më parë
Te dua Gen Cela
GeNi CeLa
GeNi CeLa Muaj më parë
ne un tdu o anja cela❤️
denis barahoxha7
denis barahoxha7 Muaj më parë
Cfar zerash te mrekullueshem 🔝🔝 ta bojn mishin kokert Brravo cuna 👏👏
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm shume
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra Muaj më parë
Ergys shahu eka ni ze shum special shum I dua kanget e tina paq suksese qith jeten🤴😍🥰
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm shume
Denisa Olluri
Denisa Olluri Muaj më parë
Me kete kenge do hap dasmen time me duket🥰
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Tfalenderoj
Rea Gjini
Rea Gjini Muaj më parë
Ahhaha lot dhe un 🙏🏻💕💕
Segi Gjata
Segi Gjata Muaj më parë
Super
Ana Ana
Ana Ana Muaj më parë
Nje super keng ja vlen ta degjosh
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Sara sara Koci
Sara sara Koci Muaj më parë
Bravo cuna ! Super hit! Suksese! ❤️❤️
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Ana Kauri
Ana Kauri Muaj më parë
Ergys je nje yll! Gjithmone na suprizon! Zeri yt thjesht dashuri! 👏❤️🙏
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Ermira Shehu
Ermira Shehu Muaj më parë
O Zot cfare teksti! Nje bravo e madhe per ty artist! ❤️❤️
Stela Lami
Stela Lami Muaj më parë
Lart e me lart Ergys Shahu! Kurre nuk na zhgenjen! 👏👏🙏
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Geri Bera
Geri Bera Muaj më parë
Urime Ergys! Super vlla si gjithmon! Respekte!👌
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Sara Beri
Sara Beri Muaj më parë
🧿🥰
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Dori Lera
Dori Lera Muaj më parë
Ergys Talent je vlla💪🏼
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Dev Braho
Dev Braho Muaj më parë
Ju i dhat kuptim kenges😎ju lumt👏🏼👍🏼
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Lori Gega
Lori Gega Muaj më parë
Big Up guys 💪🏼
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Yllka Qerimi
Yllka Qerimi Muaj më parë
🥰HIT
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Megi Haxhiaj
Megi Haxhiaj Muaj më parë
🥲Mrekulli kjo muzik
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Diana Beqiri
Diana Beqiri Muaj më parë
Super kënge djema☺️
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
G2 Dajana Dulaj
G2 Dajana Dulaj Muaj më parë
❤️❤️❤️❤️❤️
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
el cy
el cy Muaj më parë
Se lotet do ti mbaj kur te shoh me fustanin e bardhe 💗💕💗
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Albanian Barber NJ Jimmy
Dicka e ndjer e paster perfekte si cdo keng qe ben Ergys Shahu 👏👏👏😍
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm shume vllai
Argjir Pilinci
Argjir Pilinci Muaj më parë
Super bashkepunim Cuna respekte
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Fitim Ziu
Fitim Ziu Muaj më parë
Super keng Bravo
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Emanuela Maci
Emanuela Maci Muaj më parë
Nje dashuri kjo kenge😍❤️
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Makeljan Tola
Makeljan Tola Muaj më parë
super keng 👏👏👏 suksese
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Artina Tina
Artina Tina Muaj më parë
U duhej një kengë si kjo si sezon dasmash do jet një super keng per vidjoklip ♥️♥️♥️♥️♥️♥️🤩🤩🤩🤩💓💓💓
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Xheni Beshello
Xheni Beshello Muaj më parë
👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏❤❤❤
ErgysShahuOfficial
ErgysShahuOfficial Muaj më parë
Flm
Faqja Tjeter
Enis Bytyqi - Nashta
2:32
Shikime 747 mijë
Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm
1:50:02
Butrint Imeri - Dujem
2:42
Shikime 14 mln
Kam mall per ty
4:27
Shikime 32 mijë
Enis Bytyqi - Nashta
2:32
Shikime 747 mijë
Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm
1:50:02