i errët

U vesh nuse, Sindi tregon gjithcka ne 'Abc e pasdites'. Mesazhet per Locon, Melisen, Anen e Mevlanin 

Shikime 283 mijë
84% 1 600 300

Sindi Loci me Ermal Peçi ne 'Abc e pasdites'

'Abc e pasdites' me Ermal Peçi dhe figurat me të dashura publike. Çdo ditë ora 16:00 live në ABC me tematika të ndryshme, debate, lojëra e të ftuar VIP.

Per informacionet me te fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: aldesk.info

Publikuar

 

10 Qer 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente    
Faqja Tjeter
Sen Çal Kapımı 46. Bölüm
2:12:49
Demi♉🍀 Postuar me 27 Korrik
28:11
Kalp Yarası 4. Bölüm💔
2:11:36
Melisa - Inati (Official Video)
2:46
Sen Çal Kapımı 45. Bölüm
2:14:41