i errët

Gilberta dhe Iliri përballen pas 3 javësh që nuk flisnin - Përputhen +40, 12 Qershor 2021 

Shikime 327 mijë
82% 1 600 333

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALdesk Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Publikuar

 

12 Qer 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 548   
Guten Asenova
Guten Asenova 13 ditë më parë
Bravo keshtu fitohet nje femer me metoda nga me te ndryshme keshtu duhet duhet te veprojne te gjith meshkujt merrni shembull nga iliri
eva 30
eva 30 Muaj më parë
Ca shikimi kjo gilberta wtf 🤮🤮gjths shkon me pjeshkun jane te dy njesoj
Kadrije
Kadrije Muaj më parë
😀😀😀😀😀 Olti ishte nje shoqe o olti mos luaj bisht
Hana Bitiq
Hana Bitiq Muaj më parë
STELA KA TE DREJT AM KI LLUSTA GRUJA GRUJA SI BUDALL SA HER JAV PER MEN AT GRUE
Elsa C
Elsa C Muaj më parë
Lindita eshte nje Femer e plotesuar me zero komplekse. Shpresoj te egzistojne Shume femra si puna e Saj qe me rradh te pare kane self respect. ❤️
Julio Espana
Julio Espana Muaj më parë
Ere mileti ju a thash un qe ja ka ngrit kamet iliri ksajt po ne redaksia top chanelit ka foton e ktyre duke hyr ne hotel e kuptut tashti qe ca femre esht msusja ku jan ato qe e mbeshtesnin gilberta mendje leht dhe femer fake 🔥✌️
K M
K M Muaj më parë
Teacher Gilberta . Edhe Serbi ja dha doren Shqiptarve ne ndeshjen Serbi Shqiperi
Ema Ema
Ema Ema Muaj më parë
Eh burrat...nuk e mendojne se kur ndahen vete humbin shume me shume se grate 😉
Tirana 2001
Tirana 2001 Muaj më parë
Qeros trap.Gruja Nuk ta var me ,e ti perpiqesh ti cosh mesazh nepermjet emisionit.... Linditen e “pelqen” te besh te tjeret confuze
Aurora Malsia
Aurora Malsia Muaj më parë
Nese doni te humbisni kg per arsye shendetsore dhe estetike, me ndiqni nga ky kanal ku po le komentin, Aurora Malsia. Pervec informacionit mbi dieten, do te postoj here pas here dhe keshilla mbi stomatologjine!
Aldahysenaj gokgoz
Aldahysenaj gokgoz Muaj më parë
35:02 Sa e mire kjo Lindita 👍
Oliver Arkoceviq
Oliver Arkoceviq Muaj më parë
Ajo ka franceskon,ose paskualen ne italia ti hala mendon per te,idiot😜😜😜
Elton Toninio
Elton Toninio Muaj më parë
Ça i baska bo botoksit Berta 🤣🤣🤣🤣 e ka bo ke nonji kinez me cmim te lire se ska mundesi ta besh kaq keq
Suela mucaj
Suela mucaj Muaj më parë
Sa I qartë real dhe I aftë opinionisti i emisionit. Komplimente!!!
Griselda Ndria
Griselda Ndria Muaj më parë
Gruaja Oltit left the chat 😜
Fabiana Sula
Fabiana Sula Muaj më parë
Gilberta jam nje fansja jote te pelqej shum por nuk me pelqeve dhe bere gabim qe si dhe doren ilirit ai esht i duhuri per ty ai te do prandaj mos e humb se esht me i miri dhe ti e do ate shterngoje fort dhe ftoje gjithmon ne takim mos u fokuso ke asnj tjeter se ta ka pru zoti ate njeri dhe nuk ke koh shum per te humbur un qe te shkruaj jam nje mjeke nga elbasanindegjoj fjalet e mija merr ate qe te do zemra cau
Arta Fischer
Arta Fischer Muaj më parë
Olti e thot qe ekam dash po tani ai do nji tjeter sepse ai edo po ajo se do keshtu kjo nuk fuksionon ai mire ethot
Kida Dodaj
Kida Dodaj Muaj më parë
Si lun syt kjo gilberta 🤣🤣 njeriu sheh ne sy moj po kjo mduket dredharake ka shum pordh e do tjet ne qender te vemendjes
Silva Murataj
Silva Murataj Muaj më parë
Jan mesu femrat ne shqipri me ju then Vetem ty te dua Vetem ty te kam e Ktej Te tremben nga sinqeriteti Po Te kisha une nje Diqka te till nje sinqeritet do e merrja Si pasuria me e madhe qe Shoh tek ai njeri .
Gent Gent
Gent Gent Muaj më parë
Ca kjo stela mer vlla. Si lepur mjelloshe. E mbarume fare
Ana Bardhoshi
Ana Bardhoshi Muaj më parë
Olti mashkull i dobet ,,
KLAUDIA D.K.DJ.D
KLAUDIA D.K.DJ.D Muaj më parë
Kush e vuri re rrumbullakun qe zonjat hellin letrat per zjedhjet qe bejne...po qe kurr nuk u bene 🤦‍♀️
Vojsava Mecaj
Vojsava Mecaj Muaj më parë
Gilberta je shum e mire me ilirin shkon uli kapricot edhe ai te do shkoni ndertoni jeten boll kapricon
Peno Xhafaj
Peno Xhafaj Muaj më parë
Armando ju te dy jeni per njeri tjetrin pra ndaj bashkohuni sa me shpejt respekt ajo do te ndryshoj jeten me ate humoron dhe buzeqeshjen e saj
agim jahja
agim jahja Muaj më parë
#Duhet falenderuar butik '' NAPOLEON',' qe mundesoj C'veshjen ton.#---
P H
P H Muaj më parë
aldesk.info/head/sMPTaJ2eo2aoq2Q/video.html
white angel
white angel Muaj më parë
Dhe Armando qe qesh si idiot🤣.Olti ska per te dale I perputhur,ça thua ti more do dal me Linditen po po me tha gruaja kthehemi e le Linditen e iki me gruan sa I zgjuar ky🤣🤣🤣 shfry hormonet e shendet tipik donzhuan!!
Luli Ymeraj
Luli Ymeraj Muaj më parë
Armando me i sinqert te tjeret mashtrusa
shaban tolaj
shaban tolaj Muaj më parë
Gilberta e pa edukuar ja zgjat doren edhe nuk ja jep doren munges edukate
Anife Jeshili
Anife Jeshili Muaj më parë
Gilberta je dhe mesuese, shume keq qe nuk i dhe doren , e pa besuesme nga nje mesuese mungese EDUKATE, turp
Deni Deni
Deni Deni Muaj më parë
i hipi vetja ne qef gilbertes😏😏
Ledia Duro
Ledia Duro Muaj më parë
O zot sa e shentut eshte kjo
Ledia Duro
Ledia Duro Muaj më parë
Stela
Monika Spaqi
Monika Spaqi Muaj më parë
O Ju mu kan tmir ju kishin mbajt ato ish grat e juaja🤣
Albanian Forever
Albanian Forever Muaj më parë
Mbaje mend kur Olti ose te beje vetevrasje ose ti bej noi budallallik ish gruas.Ai eshte obsessed dhe i cmendur pas ish-it.Mbajeni mend kte koment dhe do me kujtoni…
Flutura Kulla
Flutura Kulla Muaj më parë
Ky program +40 ca mesazhe jep k shqiptaret m kta dhoj protagoniste q nuk vlejn m vjen keq
My Love
My Love Muaj më parë
me ne fund Gilberta dhe Iliri bashk!
My Love
My Love Muaj më parë
xhuzepe.......o yll
My Love
My Love Muaj më parë
stela je shume pozitive por edhe negative njekohesisht....le shume nenkuptime ne ato qe thua!
No pain No glory
No pain No glory Muaj më parë
40+ do hajdar sdo hajdar jo po pelqimi jo po ndjenja ju haet muhabeti ok mos e boni terkuz kot. Lindita je ne rregull goce.
ION Kitchen
ION Kitchen Muaj më parë
Gilberta adoleshente e vonuar dhe shume mendjengushte dhe pa Respekt. Je dhe mesuese, dhe nuk jep as doren. Shume veprim idiot nga ana jote. Zenkat jane zenka, por dora jepet se as nuk te ka vrare as nuk te ka prere. Le nam mendon si 15 vjece,ngele pas instagramit!!!
Deni Deni
Deni Deni Muaj më parë
olti ka ardh ne emision vetem per te treguar sa shum e do gruan qe tja mbush menjen asaj qe ajo te kthehet prap me ate o olti je shum i bajatshem cdo dit te njejten gjo ik or djal te gruja
Norlandi Albania
Norlandi Albania Muaj më parë
Cfar kini me Gilberten aman o njeres shum goc e mire esht goc serioze e zgjuar e matur jo kiu fiuu dij cfar ben cfar kerkon ⭐️
Gjakova 20
Gjakova 20 Muaj më parë
Stela takim kshillues me kete oltin per kshilla keni dal hahhhha
Ervis Coti
Ervis Coti Muaj më parë
Ato zgjedhjet per takim i lat per javen tjeter
Albine Gocaj
Albine Gocaj Muaj më parë
Me Ilaria ndoshta shkon cift nga bukura...... ama me mamin te shikoj....qe do kombinosh....nga mendja.....ja vlen samiu
Alda Hoxha
Alda Hoxha Muaj më parë
Armandi te largohet per shkak te sjelljes ndersa ky tekniku lavatrices me pantallona me kuadrata po i ofendon shum me shum keto zonjat duke dal me to e ne fund i thote do kthehem me ishin pfffff vari ...
Mimoza Panxhi
Mimoza Panxhi Muaj më parë
Gilberta e permbajti pak veten po serish donte te bente debat
Mimoza Balliu
Mimoza Balliu Muaj më parë
Lindita he shummmmmmmmmm e mire❤❤
Songs Mixtapes
Songs Mixtapes Muaj më parë
Ti Duhesh Me Ardhen Ne Piken 0 Per Ta Fillu Nga Pika 0 , Ti Je Ardhen Ktu Me Lut Grujen Aman Kthemu Se Po Vuj Po Ske Faj Ti Ka Faj Produksioni Edhe Kto Vajza Qe Te Marin Ne Takim.
Antonella Brunetta
Antonella Brunetta Muaj më parë
Dua ti bej nje pyetje Oltit gruaja qe keni eshte Shqiptare o Italiana
Mary K
Mary K Muaj më parë
Po Olti nuk mundej as të ishte aty se nuk qënka akoma i divorcuar! Por edhe se shpreh së ka ndjenja për të ! Ky eshtë problemi që nuk mundesh të thuash e dua gruan time dhe kerkon të lidhesh me dikë tjeter! Olti ti duhet të thuash e respektoj por jo e dua akoma! Gjersa eshtë e freskët akoma nuk duhet të ishte aty fare
Maria Alban
Maria Alban Muaj më parë
Paske qen ne femer e mbaruar moj femer e pa cip pse cfar te duket vetja se mos je me e mir nga iliri po ti je nje injorante
Drita Ciraulo
Drita Ciraulo Muaj më parë
Nuk e di pse humbni kohe me Oltin ,apo skeni qa thoni tjeter. Ai Po thote drejt,sikur tha Lindita,ai Po jep mesazh per gruan se ai e don perseri.
Marjana Shkoza
Marjana Shkoza Muaj më parë
Liberta si adoleshente stekam lezet nazet jene moshe qe kupton jedhe mésuse nje here Iliri nje here Samiu sbahen dy shaqina me nje sjetedh o mesuse
Maria Alban
Maria Alban Muaj më parë
Ky aty ka vajtur per me shum per fam
Anna Anushi
Anna Anushi Muaj më parë
Kam pas nje simpati vetem per zonjen linda me dukej shume e mire dhe me synime te qarta por 🙄 paskam gabuar sepse qenka djalli vete dhe shume arrogante 🙄 tashme lindita mbetet e preferuara ime, nje shpirt i lire, e qeshur plot humore e bukur gjithcka feminile sensuale ♥️♥️ sa do doja te isha si ajo ne moshen e saj me energjine e saj😍
Myfit Veshaj
Myfit Veshaj Muaj më parë
Ela
Jonida Bufasi
Jonida Bufasi Muaj më parë
Kshtu vazhdo o debile kurre ske per te gjet burr, ne der ke per ngel gilberta ,turp te vij si nuk ja dhe doren ilirit kjo sdi te sillet
Mini Money
Mini Money Muaj më parë
Ish gruaja e Oltit te vjen ne perputhen e te dashurohet prap me Oltin dhe ti gezoj femijet.
Mini Money
Mini Money Muaj më parë
Ti gruaja e oltit ne qoftese e shikon perputhen shiqoje burri jot te don kthehu tek ky prap sepse keni femij bashk ai te don qfar zemre ke ti oj grua.
😁
😁 Muaj më parë
Po gruja nuk e do me 🤷‍♀️
Παυλος Γκεγκαι
Olsi esht i vertet dhe bravo i qoft
Smile At Predator
Smile At Predator Muaj më parë
IK OLTI NGA PROGRAMI SE S'JE PER NJOFJE TE TJERA TI
Smile At Predator
Smile At Predator Muaj më parë
INOLTRE LERE KETE PROGRAM SE ESHTE TURP TE LUASH ME NDJENJAT E KETYRE ZONJAVE QE KANE HARRUAR TE KALUAREN E TYRE PER NJE TE ARDHME ME TE MIRE HIQNI VIZEN KETIJ PERSONI
arijete ibraimi
arijete ibraimi Muaj më parë
Ilir më mir mroju në heshtje 😂😂😂
fatjola pashollari
fatjola pashollari Muaj më parë
Kjo Gilberta me ne fund nuk qesh si fodulle🤮Iliri e kupton fare qarte kush esht kjo qe mundohet te duket sikur te gjith i shkojn pas🤮
aferdita guga
aferdita guga Muaj më parë
stela mos thuaj goc per veten tuaj.jeni gra.jo goca.
Brunilda Lazaj
Brunilda Lazaj Muaj më parë
Stela vajze me norma dhe shume po shume konkurente e forte. Te gjithe e dine asnje se pranon ne komente. Vetem qoka asnje I vertete ne ca shkruajn
MsTironce
MsTironce Muaj më parë
Lindita me pelqen si tip por veshjet i ka shum te shkurta per moshen e saj. Ftillohu Lindita!
Ylvije Malaj
Ylvije Malaj Muaj më parë
Gillberta nje fshatare po fshatare e humbur shummmm pa nivel Do te shtiret si intelektuale por bllof shum e shtirur FALLCO
Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h
Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h Muaj më parë
Stela i thot nuk te them ish gruja jote po te them bashkshortja jote pastaj pak me von gruja jote pak me von ish bashkshortja jote😁🤣🤣
Klaudia Levis
Klaudia Levis Muaj më parë
Përshëndetje Quna e Goca shumë të nderuar,sa i përket Oltit,unë mendoj se është person shumë i sinçertë dhe vlerësojeni ktë gjë👌 Sa i përket çështjes Ilir& Gilberta🤴👸 Dua të them se Iliri ka zor të gjejë nje femer qe ai meriton👌 Ndersa Gilberta është vajzë e çiltër,por ka mungesë experience dhe i duhet dhe pak kohe ta kuptojë se Çapkënlliku nuk i hyn fare në punë,,,, Ju uroj shumë fat te gjithëve🙏🙏🙏🙏🙏
Bes Bau
Bes Bau Muaj më parë
Gilberta ose Hajvanja esht e lodhur shum duke postuar nga 100 Foto cdo dit ne FB.. Sikur te ishte e bukur do ta kuptoja, por sesht aspak e bukur dhe sillet sikur te ishte mis Bananja 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Kristina Ndokaj
Kristina Ndokaj Muaj më parë
O goca deklaroni qe sdo dilni me oltin dhe le te shkoj te gruaja vet, se mesa shoh une ky ka ardhur ketu per ti bere pershtypje ish gruas.
beli sabi
beli sabi Muaj më parë
Momentin kur nuk pranoj tja japi doren ,plotsisht munges rrespekti. Kjo esht beqare e beqare do rrin gjith jeten. Nuk esht fare interesante nga te gjitha anen
Manou Firmo
Manou Firmo Muaj më parë
Sa fytyre te keqe kjo Stela Le pastaj trupi me ato tatuazhe
Klorentina Sula
Klorentina Sula Muaj më parë
Olti eshte nga ata tipat qe tradhtojne gruan por e duan ta kene ne shpi se e lan e shplan e ka te sigurt aty . 😄 .E ka tradhtu dhe i thote aman moj kthehu po nderkohe kthehesh un po bej pak qejf
Genève Suisse
Genève Suisse Muaj më parë
Gilberta je shumë psikopate dukesh kur qesh pa lidhje,ne mimiken e fytyres e shtrembëron kot me kot,xhestet e tua jane si te nje femije.Po si e quan veten intelektuale ti qe as doren nuk ia jep Ilirit?Ilir kujdes me kete femer...psikopate...
Refki Ahmetaj
Refki Ahmetaj Muaj më parë
E kjo te jet mesuese nuk ka rrespekt dhe vet do te plaket pa burr jam i bindur.
Jonida Mucaj
Jonida Mucaj Muaj më parë
Ooo po a u ben zgjedhjet e javes apo do I vendosi olsa
Xhesi Kortoci
Xhesi Kortoci Muaj më parë
Olti duket qe esht shum i dashuruar me ish gruan dhe shpresoj qe te pajtohen dhe mos te ndahen ta shpetoj familjen
Gana Rexhepi
Gana Rexhepi Muaj më parë
Lindita eshte me e bukura edhe me e edukuara brawo
Ermi ermi
Ermi ermi Muaj më parë
Shum e mir gilberta dhe shkon Shum me ilirin ❤️
Sonila Meci
Sonila Meci Muaj më parë
Hajde hajde o topi late nam 😂 edhe burre te martuar merrni aty late nam e shkatrruat programin tani😵👎😵do e Beni me Dy gra topi hajde hajde 🤮🤮
1.5M views
1.5M views Muaj më parë
Kjo bora e ka msu permendsh ket fjalen te sho te prekur ma shpif kur e degjoj😝
Sonila Meci
Sonila Meci Muaj më parë
Super injorante 👎👎👎
Sonila Meci
Sonila Meci Muaj më parë
Po Ky Olti Ka ngaterruar programe se ky qenka shum i martuar side budalla dhe shun injorante na qenka ky budalli nga shpellat qenka🤣🤣😂😬😂😵👎👎👎
Lili Disha
Lili Disha Muaj më parë
Lindita eshte me e drejta aty🙏
Mr. ERMIR  MUSAJ
Mr. ERMIR MUSAJ Muaj më parë
Nese doni qe tja ktheni gojen nje memeci nxirreni ne takim me Gilberten dhe nga arroganca e saj do i vije goja dhe do i thote: "Ik se me çave trapin me ato pordhet e tua qe te duket vetja di " Miss World " por me mire ik shit shalqi ne qoshe te rruges Lushnje - Tirane .... 😜😜😜😜😜
bedrije cela
bedrije cela Muaj më parë
,
ida sagichnicht
ida sagichnicht Muaj më parë
Ku i gjejm nr e ktyre baxhrllave se dhe une e kam pa cimin te azili pleqve me nje plak po skisha ku me njoftu😀
servi baba-aliq
servi baba-aliq Muaj më parë
Stela femer e ulet, me shume diplomaci dhe keqdashesi e beri Linditen qe te mos kete takime me Oltin. Ne menyre te kamufluar ka nje xhelozi te theksuar per Linditen dhe shfrytezon cdo mundesi qe te shkaterroje cdo gje qe Lindita kerkon te krijoje. Nuk mund te them se Lindita ka ndonje nivel te larte intelektual dhe per me teper ka probleme gjuhesore, por ne krahasim me Stelen dhe Linden qe mundohen te tregojne ate qe nuk jane Lindites I vleresoj sinqeritetin dhe te qenit vetvetja duke e pranuar veten e saj ashtu sic eshte pa filtra.
Nora Selumaj
Nora Selumaj Muaj më parë
Bravo olti uroi tbashkohesh me gruan prap vetem ni gabim ke ber qe ke hyr aty perderisa akoma ndjen per gruan apo ke shfrytzu emision per ti tregu akoma edon at
Juriglen Kamara
Juriglen Kamara Muaj më parë
Emision skenaresh.... 2-shja Fantastike e dallavereve Bora & Olsa. Ktu behet cdo gje live, asnjeri nuk flet e takohet me tjetrin. Kto vazhdojne e takohen dhe e pranojn qe flasin e takohen. Olsa & Bora jo kjo seshte e drejte😂😂😂😂😂. Dolen dhe kto shoqje e burra qe kan njohje me ish- bashkeshortet e ktyre
Naim Osmani
Naim Osmani Muaj më parë
Edhe un dua te perputhen me nje femer Nga Shqiperia.
Besmir Bekjiri
Besmir Bekjiri Muaj më parë
Kjo Gilberta met vertet seshte normale,shum narciste,.mendon se Iliri gjithcka bén per té,se ka dal mw tjera ta béj xheloze kté,ai e la kte se mungonte komunikimi,kjo ka haru.....
Alb 4ever
Alb 4ever Muaj më parë
O Olsi o koke tave
Alb 4ever
Alb 4ever Muaj më parë
O Armando o goje shtrember.. sikur le pire kokaine Tere kohes...ta ka mare gojen
0699807136 Ilir1234
0699807136 Ilir1234 Muaj më parë
Iliri me gilberten jan me te miret
Bujamin Elmazi
Bujamin Elmazi Muaj më parë
Prej minutes 25 lindata ja fut me dor bukur hahhaha
Champions League
Champions League Muaj më parë
ILIR ME QENE E MIRA E BOTES GILBERTA ,NUK E KISHA MARRE.DOREN S'TA DHA 'KRYENEQE.DIL GURRE PREJ KETIJ PROGRAMI, TI JE I RI KE SHANSE ME E MARRE FEMREN 10 VITE ME TE RE SE GILBERTA EDHE E KRIJON FAMILJEEN.
Faqja Tjeter
Kalp Yarası 4. Bölüm💔
2:11:36
Alban Ramosaj - Shpirto
2:46
Shikime 437 mijë