i errët

2TON - M’KUJTOHESH 

Abonohu
Shikime 3,2 mln
98% 31 589 469

Music : 2TON
Lyrics : 2TON
Beat : NEGO
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6BgVHrgMT4ny1K3CZBIhv8
iTunes: music.apple.com/us/album/mkujtohesh-single/1551331578?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/MKUJTOHESH
Follow 2TON on:
2tonofficial
Follow NEGO on:
nego_aye
Lyrics :
Smuj at kang me ngu se em kujtohesh
Smuj n at ven me shku se em kujtohesh
Ni got ver e pi ti em kujtohesh
Ma mir qe nuk e di me kon takohesh
Ko met taku prap prap, zemra po ma nin
Ti as nuk em thirr, as numrin nuk e fshin
Ti e din qysh marr frym ti ma din dopsin
Ti ma ke msu vujtjen ma ke msu dashnin

Qysh jom sill me ty ty nuk sillna sillna
Qysh jom mirr me ty ty nuk mirrna mirrna
Gjith ke dasht me ble tesha me firma firma
Me mu e ke pas jeten si n filma filma

Baby per ty kejt i disha
Per ty kom hargju krejt qka kisha
A ishe kon me mu mos t kisha
M kujtohet kur dilsha e t thirrsha

Smuj at kang me ngu se em kujtohesh
Smuj n at ven me shku se em kujtohesh
Ni got ver e pi ti em kujtohesh
Mamir qe nuk e di me kon takohesh

E kom dit kur rren e ki dit qysh m kthen
Un e di qka blen ti e di ku m gjen
Ti hala m permen un e di ket sen
Cuz you was my girl, and i was your maan
Mu kan vetja, s’tlen urrejtja
Tmungon prekja, spres mem thon sorry
Shum krenari , qata sem ki
Tmungoj e di , spres mem thon sory
Smuj at kang me ngu se em kujtohesh
Smuj n at ven me shku se em kujtohesh
Ni got ver e pi ti em kujtohesh
Mamir qe nuk e di me kon takohesh

Argëtim

Publikuar

 

29 Jan 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 100   
Faris Ali
Faris Ali 8 orë më parë
Shum e mir kenga bravooo😙
Алиса Алиса
Алиса Алиса Ditë më parë
OMG!I LIKE THIS ❤WITH LOVE FROM UKRAINE
bilinas mini
bilinas mini Ditë më parë
keng superr esht 😊😊😊😊😊😊 te lumt 2ton
syla syl
syla syl 2 ditë më parë
bravo hit bre si gjith kto kang
Sikur Kaimov
Sikur Kaimov 2 ditë më parë
Я ничерта не понимаю про что песня... Но 2Ton выдал отличную песню снова.... Отличный бит и музыка.. Красава
Elisabeth Strassheim
Elisabeth Strassheim 2 ditë më parë
Love from Germany ❤
bilinas mini
bilinas mini Ditë më parë
Je super fare 2 Ton👍
dolita windo
dolita windo 2 ditë më parë
Love from Pakistan ❤️😎
Avni Krasniqi
Avni Krasniqi 3 ditë më parë
💫👑
Shefkije Shartari
Shefkije Shartari 3 ditë më parë
Sa mir
agi agi
agi agi 3 ditë më parë
👌👌👏👏👏👏👏bravo
bajramche
bajramche 3 ditë më parë
Gjith King 🔥💯
dolita windo
dolita windo 2 ditë më parë
2 Ton-shum e pelqej-LIKE 2 Ton-hic se du-DISLIKE
pida siouy
pida siouy 4 ditë më parë
Kush meriton ma shum fam ?? 2ton-Like Bardhi-Comment 🙂🙃
Luaras Rudi
Luaras Rudi 4 ditë më parë
ljfskgdgdtfh
Fariel TV
Fariel TV 5 ditë më parë
Super kenge 2Ton bravo. Big salam from Azerbaijan. Te dua Shqiperia
mirela bakiasi
mirela bakiasi 5 ditë më parë
Thjesht suuupppeeerrrrr
armando bleta
armando bleta 6 ditë më parë
FEMRA NGELET NE ZEMER E NE memorje NJESOJ sic ngelet KOKAINA NE GJAK ❤❤❤💘
armando bleta
armando bleta 4 ditë më parë
@pida siouy 🖐❤
pida siouy
pida siouy 4 ditë më parë
Hi i get 1k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎
Arbania roots
Arbania roots 6 ditë më parë
2 Ton reperi ma i mire shqiptar! 🙋🏻‍♂️
Mirjeta Hoxha
Mirjeta Hoxha 6 ditë më parë
2ton m kujtohesh
fouoii gyhh
fouoii gyhh 5 ditë më parë
🐖🐖💩💩🙈i ferizait qorri me syze shko qoban🐖🐖🐖🐖🐖💩
Emily An
Emily An 7 ditë më parë
I m waiting ❤🌹🇩🇿
Piano Shqip
Piano Shqip 7 ditë më parë
what??
Travis Stoaty
Travis Stoaty 8 ditë më parë
*Dio ha dimostrato il suo amore per noi mandando suo Figlio Gesù Cristo, morto e risorto dai morti per darci la vita eterna.* *Egli ha anche promesso di guarire il tuo corpo.* *(alza gli occhi e chiediglielo)*
bodoti qwiu
bodoti qwiu 6 ditë më parë
like nqs po degjon kengen dhe po lexon komentet
Stefa Sotiom
Stefa Sotiom 8 ditë më parë
Je super fare 2 Ton👍
bodoti qwiu
bodoti qwiu 6 ditë më parë
Hey! I loved the video!!
Aurora Berisha
Aurora Berisha 8 ditë më parë
Ky vertet eshte i cmemdur
Piano Shqip
Piano Shqip 7 ditë më parë
psyychoooo
Emily An
Emily An 7 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰
opzz xsin
opzz xsin 8 ditë më parë
I m waiting ❤🌹🇩🇿
bofooit gojo
bofooit gojo 7 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰
bofooit gojo
bofooit gojo 7 ditë më parë
Bravo 🙌🏼
tesa Pacolli
tesa Pacolli 10 ditë më parë
albanian music us the best!! shqipe
fouoii gyhh
fouoii gyhh 5 ditë më parë
Kenge e mrekullushme
me dorë në zemër
me dorë në zemër 10 ditë më parë
2 Ton-shum e pelqej-LIKE 2 Ton-hic se du-DISLIKE
SHQIPvideolojra
SHQIPvideolojra 10 ditë më parë
shum fort kendon veq qeli sy be haha
SHQIPvideolojra
SHQIPvideolojra 8 ditë më parë
@opzz xsin haha ska koment amo veq qe kendon mme sy mshel se kshtu facell o haha
opzz xsin
opzz xsin 8 ditë më parë
e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺
niduoe stre
niduoe stre 11 ditë më parë
I'm waiting
bofooit gojo
bofooit gojo 9 ditë më parë
2ton the BEST
Luanmondi Nuhaj
Luanmondi Nuhaj 12 ditë më parë
Girls in this time...very hard to find one normal girl..not fake and monny in the mind😅😅😅😅😂😂🤣
Justin Moresby
Justin Moresby 12 ditë më parë
Wow i get 4k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎
bofooit gojo
bofooit gojo 9 ditë më parë
❣❣
Aaron Jenks
Aaron Jenks 12 ditë më parë
Hi i get 1k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎
soinu foig
soinu foig 10 ditë më parë
You were my girl i was ur man. O trum Jo. You was my girl
Moni Mahony
Moni Mahony 12 ditë më parë
kusch po wjen mema hanger Karin 200 Euro jam ne germani München 😘
niduoe stre
niduoe stre 11 ditë më parë
You were my girl i was ur man. O trum Jo. You was my girl
Elona Sina
Elona Sina 13 ditë më parë
Kenge e mrekullushme
Piano Shqip
Piano Shqip 7 ditë më parë
e vertetee....
Ptao Tom
Ptao Tom 11 ditë më parë
E kupton se e ke dasht dikon me zemer nese tu e ngu qet kang ai person tsillet n'mene 💔
Anisa Nisa
Anisa Nisa 13 ditë më parë
🐖🐖💩💩🙈i ferizait qorri me syze shko qoban🐖🐖🐖🐖🐖💩
Ptao Tom
Ptao Tom 11 ditë më parë
Hitmaker ✌🏼
GameZone BellaBoy
GameZone BellaBoy 13 ditë më parë
G tkom
GameZone BellaBoy
GameZone BellaBoy 9 ditë më parë
@soinu foig walla po 😅😅😅
soinu foig
soinu foig 10 ditë më parë
e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺
bodoti qwiu
bodoti qwiu 13 ditë më parë
like nqs po degjon kengen dhe po lexon komentet
G Kristel
G Kristel 14 ditë më parë
King 🥰🥰🥰🥰😻😻😘😘😘
soinu foig
soinu foig 12 ditë më parë
Ky eshte i lodh veq muzika si ban te shurdho veshet kte eshte me e qu te psikiatri ada
G Kristel
G Kristel 14 ditë më parë
Je ma i mir 😍😍😍💙💙💙🤩🤩😘😘😘😘😘😍😍😇😇😻😻😻😻❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙💙😇😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
soinu foig
soinu foig 12 ditë më parë
Like:gota Koment: m'kujtohesh
Lossy Abazi
Lossy Abazi 14 ditë më parë
Bravo 🙌🏼
bodoti qwiu
bodoti qwiu 13 ditë më parë
Hitt do behet pa perjashtim💘🙈
Fjori Fjori
Fjori Fjori 14 ditë më parë
Bravoo
Megi Adl
Megi Adl 14 ditë më parë
😻
Ptao Tom
Ptao Tom 14 ditë më parë
e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺
Ab Aba
Ab Aba 14 ditë më parë
❣❣
Tony
Tony 15 ditë më parë
2ton the BEST
Ari S Ana
Ari S Ana 15 ditë më parë
e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺
Piano Shqip
Piano Shqip 7 ditë më parë
në repeatt ooo 😂
Ledian Morina
Ledian Morina 15 ditë më parë
You were my girl i was ur man. O trum Jo. You was my girl
Ptao Tom
Ptao Tom 14 ditë më parë
Hitt
edon heta
edon heta 15 ditë më parë
Hitmaker ✌🏼
Minife Pacolli
Minife Pacolli 15 ditë më parë
🙄🤔👍kenga qe te ngjall ndjenjat 😫
fouoii gyhh
fouoii gyhh 15 ditë më parë
Hita mas hita
Love Calming Relax
Love Calming Relax 15 ditë më parë
*Good evening*
fouoii gyhh
fouoii gyhh 16 ditë më parë
Like:gota Koment: m'kujtohesh
fouoii gyhh
fouoii gyhh 15 ditë më parë
Si e ka emrin ajo kënga e 2ton kur i msheli syt je njeriu par qe m kujtohesh
Anisa Nisa
Anisa Nisa 16 ditë më parë
Ky eshte i lodh veq muzika si ban te shurdho veshet kte eshte me e qu te psikiatri ada
minij hooi
minij hooi 16 ditë më parë
8 minutes✨
bofooit gojo
bofooit gojo 17 ditë më parë
Hitt do behet pa perjashtim💘🙈
Arsim Berisha
Arsim Berisha 17 ditë më parë
NNe got ver e pi ti e me Kujtohesh 😂🤷‍♂️
fouoii gyhh
fouoii gyhh 16 ditë më parë
O be qishtu knojn shqiptart👰👸👰👸
Ilire Sadiki
Ilire Sadiki 18 ditë më parë
Nxndndndjdjenrjrkrjrjrjrjdjdjdkkddmddkldkessddkjr
Al Beshure
Al Beshure 18 ditë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
bofooit gojo
bofooit gojo 17 ditë më parë
Super
Tali Gims
Tali Gims 19 ditë më parë
Viva 2ton I’like You Your Music 🇲🇦🇲🇦
Enver Troci
Enver Troci 17 ditë më parë
Viva bruda is Noizy not 2ton
Lossy Abazi
Lossy Abazi 19 ditë më parë
Kurr nuk deshton 🙌🏼
minij hooi
minij hooi 16 ditë më parë
❤️❤️❤️
?????????
????????? 19 ditë më parë
Hitt
Sejdi Sadiki
Sejdi Sadiki 19 ditë më parë
Fjfjdodofofoforky4llthczf. #😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😇😡😬😐😬
Sejdi Sadiki
Sejdi Sadiki 19 ditë më parë
Bgvhhhhfgyhhhhhhhhhhhuikkoii
Cassie
Cassie 19 ditë më parë
Disa kujtime po na vrasin dhe lëndojn sado kohë që kalon nuk harroen 🥺
Sejdi Sadiki
Sejdi Sadiki 19 ditë më parë
😁😐😇😇😇😇😇😇😇😴😇😴😇😴😇😇😇😇😇😢😇😇😴😇😇😴😇😇😢😇😇😇😇😇😴😇😇😇😇
Sejdi Sadiki
Sejdi Sadiki 19 ditë më parë
Kvkfnfjfkhkgfjniyioeng
Sejdi Sadiki
Sejdi Sadiki 19 ditë më parë
😉😢😢😇😢😇😇😢😇😢😢
Sejdi Sadiki
Sejdi Sadiki 19 ditë më parë
Fnfmfmrnrnrnrjtjtjtjrjrjrj
Sejdi Sadiki
Sejdi Sadiki 19 ditë më parë
Eitkrgjyj itfjt 6fklt fjtmjddofirijririrriiri lddltdkkdkddjfkkdkdjdlfkfkfkdjddnr Flflflforfifjjrrkerkrkeklrlrkrorlepepepepeepeprtp7oetsdter61sfgfstt2sfgsty3sdfwxhu82ggģüuwtfsyhc0ypyoyoyptptltlrorttptototorotorototototototttptotoorotototototorotirirorrorororo4
Sejdi Sadiki
Sejdi Sadiki 19 ditë më parë
Rkfkrorotlto
kidabutrintimeri Butrintkidaimeri
Si e ka emrin ajo kënga e 2ton kur i msheli syt je njeriu par qe m kujtohesh
Cassie
Cassie 19 ditë më parë
Bravo 2ton 💖🇦🇱
FootballisaboutJoy
FootballisaboutJoy 19 ditë më parë
Hita mas hita
soinu foig
soinu foig 19 ditë më parë
Like kush menon qe e ka djeg me kit muzik 😍
Anisa Nisa
Anisa Nisa 20 ditë më parë
I kujtohet dashnorja sa i shpif o zot ada
Genta Lena
Genta Lena 20 ditë më parë
💖💖💖💖
Genta Lena
Genta Lena 20 ditë më parë
O be qishtu knojn shqiptart👰👸👰👸
Albin Bytyqi
Albin Bytyqi 20 ditë më parë
2:02
soinu foig
soinu foig 19 ditë më parë
Konga e mire, vec mos me pas vjedh klipin prej kenges Leila nga Reynmen ish kon shume mire.
Tolja Gazmend
Tolja Gazmend 20 ditë më parë
❤️❤️❤️
Frida Fridaa
Frida Fridaa 20 ditë më parë
Super
Joanna
Joanna 20 ditë më parë
Kush e bon nji like Zoti e Bekofte Ju pershendes nga London 🇦🇱🇬🇧🥰🥰🥰🥰🥰🙌
Bono Vox_2
Bono Vox_2 21 ditë më parë
S'muj at keng me ngu se m'kujtohesh, po e ndegjoj kete me nje gote vere, shko n djall e kurr mos u kthe me, shendosh kryet se ka kapela plot. ...
Aferdita gj.
Aferdita gj. 21 ditë më parë
Wauuu shum nice🌹🙌
Erdi zeqiri
Erdi zeqiri 21 ditë më parë
Bravo 2ton 💖🇦🇱
Joanna
Joanna 20 ditë më parë
King
Cassie
Cassie 22 ditë më parë
Disa kujtime po na vrasin dhe lëndojn sado kohë që kalon nuk harroen 🥺
stefani franc
stefani franc 22 ditë më parë
i njejti stil gjithmon kot .... gjith konget qe ka po isoj jan
Gameon
Gameon 23 ditë më parë
Qysh pe don kang dashnie a rrep 2 ton baba i kti sporti,like per hitin e ri 🧿
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 23 ditë më parë
Nuk e di a ka naj kong qe su bo Hit 2TON ma i forti 💪
Aranit fishti
Aranit fishti 23 ditë më parë
Super
Cassie
Cassie 22 ditë më parë
MERCEDES GT-63S aldesk.info/head/d7CZh7Zpq5PGpWw/video.html
Nazmi Kaludra
Nazmi Kaludra 23 ditë më parë
2 TON ***JE NUMER NJE NE ALBANIAN MAKING MUSIC 👍
Princ D
Princ D 23 ditë më parë
Nuk e di a ka naj kong qe su bo Hit 2TON ma i forti 💪
Arb Blessed
Arb Blessed 23 ditë më parë
Konga e mire, vec mos me pas vjedh klipin prej kenges Leila nga Reynmen ish kon shume mire.
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 23 ditë më parë
Perrfektt 🔥🔥🤙🏻
Roovi
Roovi 23 ditë më parë
I love this song 😍❤
Mervete Shukolli
Mervete Shukolli 23 ditë më parë
👍👍👍👍👍
Kitha SHQIP
Kitha SHQIP 23 ditë më parë
Me Ne Fund Mezi Prita
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 23 ditë më parë
Oo djalo kanget e tuja jan njejt viq gocat po i dron njeri pa stilllll ku beeee po i qan keto goca oo mshyt
Emily An
Emily An 24 ditë më parë
8 minutes✨
Albanian Version
Albanian Version 24 ditë më parë
Super keng Super kengetar Super Ndjesi 🎶🎵🎶
Vionton Prenka
Vionton Prenka 24 ditë më parë
King
JONI OFFICIAL
JONI OFFICIAL 24 ditë më parë
Kenga me e re e imja ju lutem shikojeni JONI - WHOOPTY ALBANIAN VERSION aldesk.info/head/fqiWncOqfIK5q2Q/video.html
Emily An
Emily An 24 ditë më parë
Disa kujtime po na vrasin dhe lëndojn sado kohë që kalon nuk harroen 🥺
JONI OFFICIAL
JONI OFFICIAL 24 ditë më parë
Kenga me e re e imja ju lutem shikojeni JONI - WHOOPTY ALBANIAN VERSION aldesk.info/head/fqiWncOqfIK5q2Q/video.html
JONI OFFICIAL
JONI OFFICIAL 24 ditë më parë
Kenga me e re e imja ju lutem shikojeni JONI - WHOOPTY ALBANIAN VERSION aldesk.info/head/fqiWncOqfIK5q2Q/video.html
ATEŞLER
ATEŞLER 24 ditë më parë
MERCEDES GT-63S aldesk.info/head/d7CZh7Zpq5PGpWw/video.html
Anno Vm
Anno Vm 24 ditë më parë
This auto tune thing Made people famous 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️
pool empire
pool empire 24 ditë më parë
Love from Pakistan ❤️😎
Bessa Ferizi
Bessa Ferizi 24 ditë më parë
Perrfektt 🔥🔥🤙🏻
adonis mulolli
adonis mulolli 24 ditë më parë
nje tjeter hit
ema elena
ema elena 24 ditë më parë
TDU PASHA JETEN 🔥
Princ D
Princ D 23 ditë më parë
Mem dasht mu sa don kta ku me dit qa kisha bo 😂😂😂
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo 24 ditë më parë
Si qdo her ka mu kan hit,kurr ska me deshtu,i dhasht zoti shnet dhe fat🤲🏻🙏🏻
ᗰOᑎՏTᗴᖇ
ᗰOᑎՏTᗴᖇ 24 ditë më parë
aldesk.info/head/nLSqlZeogJPI2Z8/video.html